Rólunk - Miskei Óvoda Honlapja

Szeretettel köszöntjük óvodánk elkészült honlapján!

Kérjük, válasszon menüpontjaink közül, hogy megismerhessen bennünket!

Reméljük, hogy segítségével több információt és átfogóbb képet kaphatnak munkánkról, intézményünk életéről, valamint aktuális információkkal tudjuk ellátni óvodásaink szüleit.

Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy óvodánkban továbbra is magas színvonalon családias, derűs környezetben neveljük a hozzánk járó kisgyermekeket.

Legfőbb pedagógiai hitvallásunknak tartjuk, hogy olyan élettér megteremtésére törekedjünk a gyermekek számára, melyben megtanul biztonsággal eligazodni környezetében, arról tevékeny módon tapasztalatokat szerez, nyitottá válik új ismeretek befogadására, építve a természetes kíváncsiságára.

Óvodánk kiemelt pedagógiai feladata
Érzelmi, erkölcsi nevelés, szociális tapasztalatok biztosítása.
A zenei nevelés eszközeivel személyiségfejlesztés.
„Aki zenével indul az életbe, az életének olyan kincsét kapja ezzel, amely átsegíti őt a bajon!”
(Kodály Zoltán)