Dicsőségfal - Miskei Óvoda Honlapja

Dicsőségfal

Óvodánk újabb sikere:

"Sikerek és felfedezések"
- című pályázatban tehetségek gondozása.

A Kalocsán megrendezésre került 2020.02.25.
területi mesemondó versenyen
Farkas Nóra II. helyezett lett.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        REMEKELTEK A MISKEI ÓVODÁSOK
                     2019-11-28

Csütörtökön rendezték meg az „Úton-útfélen” című közlekedésbiztonsági bábverseny döntőjét, amelyen Bács-Kiskunt keceli általános iskolások és miskei óvodások képviselték.

Ők lettek ugyanis az első helyezettjei a felmenő rendszerű verseny Kalocsán tartott megyei fordulójának, és hasonlóan parádés eredményt értek el a fináléban is.

A keceliek a képzeletbeli dobogó második fokára léphettek, míg a miskei óvoda apróságai első helyen végeztek, különdíjat is bezsebelve.

Minderről büszkén mesélt rádiónknak Vuitsné Enisz Piroska óvodavezető.

Vuitsné Enisz Piroska, az országos közlekedésbiztonság versenyen bajnokcsapattá lett miskei óvodások kísérője, és az intézmény vezetője azt is elárulta, miről szólt a nyertes produkció.

Kiemelte továbbá, hogy az országos siker hatalmas összefogás és sokak közös munkájának a gyümölcse.